Technická podpora oddelenia nákupu a predaja

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, lídra na trhu s náhradnými dielmi v oblasti automotive, hľadáme komunikatívneho kandidáta, ktorý bude riešiť viac úloh súčasne, so zmyslom pre detail a technickými skúsenosťami.

Vaša náplň práce bude rozdelená na:
1. technická podpora pre odberateľov
- samostatná komunikácia s kľúčovými klientmi
- identifikácia problematiky
- navrhovanie konkrétnych riešení, technické poradenstvo
- denná komunikácia s centrálou spoločnosti v AJ alebo NJ

2. samostatný nákup/ predaj
- zodpovednosť za správu a aktualizáciu databáz podľa aktuálnych/ sezónnych zmien cenníkov
- zabezpečenie optimálneho objemu zásob na sklade, nákup tovaru
- komunikácia s kľúčovým klientom spoločnosti
- práca s excelom, úprava a spracovávanie veľkých súborov
- kompletné spracovávanie objednávok
- udržiavanie a prehlbovanie kontaktu s klientmi na osobnej báze

- práca v nadnárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- 13. plat
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- neustály odborný a profesný rast
- edukačný program, školenia v zahraničí
- kvalitné a moderné pracovné zázemie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Líder na trhu v oblasti náhradných dielov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- technické zručnosti
- excel na pokročilej úrovni
- samostatnosť v rozhodovaní
- veľmi dobré komunikačné zručnosti
- orientácia na zákazníka
- skúsenosť s predajom/ nákupom v oblasti automotive - výhodou
- záujem o automobilový priemysel
- skúsenosť so systémom TPMS - výhodou

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3048599  Dátum zverejnenia: 22.2.2018