Key account manager - oncology

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, originálnu spoločnosť, hľadáme skúseného KEY ACCOUNT MANAGERa pre onkologickú divíziu. Jedná sa o zástup za mateskú dovolenku, s pracovnou zmluvou na dobu neurčitú.

Náplň práce:
Zodpovedá za profesionálnu prezentáciu farmaceutických prípravkov
vybraným klientom v rámci marketingovej stratégie a podľa zadania
nadriadeného s cieľom plnenia stanovovaných predajných cieľov.

- návštevy u kľúčových klientov a v centrách
- propagácia produktov spoločnosti
- organizácia a realizácia seminárov pre lekárov na regionálnej úrovni
- účasť na odborných seminároch, konferenciách a kongresoch
- monitorovanie konkurencie a vyhľadávanie nových príležitostí pre zvýšenie predajov
- pravidelný reporting a plnenie úloh

- práca v stabilnej, medzinárodnej originálnej spoločnosti
- automobil na súkromné účely
- mnohé ďalšie firemné benefity

V prípade záujmu nám prosím zašlite emailom Váš ŽIVOTOPIS prostredníctvom doleuvedeného linku ("poslať CV"). Každý uchádzač bude informovaný o možnostiach osobného pohovoru i v prípade negatívnej spätnej väzby. V prípade Vašich otázok ma môžte kontaktovať telefonicky (nižšie) alebo mailom: [email protected].

Poprosím Vás o priloženie tohto textu do Vášho CV:

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti DRILL B.S., spol. s r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Ak máte záujem, pozrite si ďalšie naše pozície na www.drill.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Originálna farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, medicína, veterina, anatómia...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Požiadavky na zamestnanca:
- podmienkou je skúsenosť z pozície Key account manager vo pharma segmente
- angličtina na mierne pokročilej úrovni - výhodou
- medicínske vzdelanie a príbuzné odbory (medicína, farmácia, veterinárstvo, anatómia, zdravotná sestra, biológia, chémia)
- dynamická osobnosť, schopnosť ľahko naväzovať dobré a dlhodobé kontakty, vysoké nasadenie

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3026024  Dátum zverejnenia: 21.4.2017