Rozpočtár / Kalkulant - stavebná spoločnosť, práca v CENKROS

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti
Funkčnosť Cenkrosu
zabezpečuje chod - CK funguje non stop bez problémov, na odstávky dostatočne včas upozorňuje, CK je dostatočne rýchly na konfortné používanie ak treba escaluje problém
zaúča nových užívateľov - kompletne ovláda CK a manuál na zaškolovanie
implementuje zmeny CK - včas a flexibilne zabezpečuje implementovanie zmien, má vytvorený profesionály a korektný vzťah s majiteľom softvéru tak, že požiadavky na zmenu sú rýchlo zapracovávané
podáva informácie o CK a HBR delení nákladov -pozná systém delenia nákladov a spolupracuje s ostatnými oddeleniami na jeho vylepšovaní, podáva včas všetky informácie o systéme, podporuje ostatné oddelenia, ktoré re svoju prácu potrebujú informácie o CK a systéme delenia nákladov, oddelenia, ktoré používajú CK ako archív-databázu pre svoje analýzy, nástroje, reporty
podpora užívateľom CK - administrácia CK(helpdesk - technická pomoc pri softvérových chybách, padol CK, mazanie objektov, zákaziek), presun faktúr a rozpočtov medzi zákazkami, pridelovanie zodp.osôb k tendrov, nahrávanie VV, súpisov , prác zasielaných dodávatelmi
čerpanie v CK - ováda schvaľovanei fkt v DMS, zamknutie splátky, doplnanie chýbajucich nákladov do CK
vylepšuje a zdokonaluje CK - sleduje čo užívateľom najviac prekáža, kedy a kde vznikaj najviac komplikácií a prináša riešenie, návrhu na uľahčenie práce s CK

Výstupy z Cenkrosu
pripravuje reporty reporty chodia na čas a je maximalizovaná snaha na ich objektívnosť
zodpovedá za vstupy pre ostatné softvéry odchádzajúce údaje sú správne a neriešime dodatočne opravy
zodpovedá za správnosť údajov pravidelne kontroluje aktuálnosť a správnosť údajov (ceny) v oferte a CK, zabezpečuje opravu nesprávnych údajov(odhad, čerpanie, dátum, zoznam firiem delený do troch skupín, platné kontakty atdˇ)
pripravuje exporty dokáže exportovať žiadané údaje

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Our client is a fully integrated property developer applying a unique and highly successful approach to the complete development chain, from identifying investment opportunity through to the design, construction and management of the resulting standing asset.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2780482  Dátum zverejnenia: 2.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500