Pomocná síla v dřevovýrobě

DŘEVOSORT, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme malá firma rodinného typu a do svého týmu hledáme kolegy/kolegyně na pozici

Pomocná síla ve výrobě

Náplň práce:

  • budete odebírat nábytkové dílce od dřevoobráběcích strojů
  • kontrolovat kvalitu opracování
  • zajišťuje balení hotových zakázek

Co požadujeme:

  • praxe ani vzdělání není důležité.
  • Je třeba hlavně chuť k práci a šikovnost

Co vás čeká?

  • Otevřený a vstřícný kolektiv stabilní firmy.
  • Čestné jednání a hodně práce !
  • jídelna v místě pracoviště
  • dobrá pracovní dostupnost (5 minut od zastávky MHD)
  • mzda v rozmězí 18000 - 30000 - záleží na Vašem výkonu a šikovnosti

Chcete se přidat k nám do týmu? Těšíme se na Vás!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3615571  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 Kč/měsíc