Reagujte bez životopisu

Pilčík, pomocný pracovník,robotník

Drevoporez s.r.o.

Miesto práce
Dolná Poruba
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 200 EUR/mesiackoncoročné odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť DREVOPOREZ, s.r.o. hľadáme nových a šikovných kolegov, kolegyne, ktorí majú chuť pracovať v rozvíjajúcej sa spoločnosti. Vieme ponúknuť dobré a stabilné zamestnanie pre všetkých, ktorí majú chuť pracovať, učiť sa a rozvíjať si svoje vedomosti a skúsenosti v drevospracujúcom priemysle.

Momentálne potrebujeme obsadiť pracovnú pozíciu Pilčíka na pásovej píle, ktorého hlavnou náplňou práce je:
- rezanie a pílenie guľatiny
- obsluha pásovej píly Wravor
- pracuje sa hlavne na rannej zmene, v prípade veľkých objednávok sa pracuje v dvojzmennej prevádzke

Taktiež hľadáme aj pomocných pracovníkov, ktorých základnou náplňou práce je:
- práca vo výrobnej hale, pílenie, vykracovanie, rezanie
- ukladanie a triedenie reziva
- obsluha a základná údržba moderných drevospracujúcich strojov

- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- kvalitné zaškolenie, možnosť odborného a osobného rastu
- získanie rôznych preukazov a osvedčení
- pravidelný výplatný termín najneskôr do 15 dňa v mesiaci
- preplácanie nadčasov až 50%
- zabezpečenie teplého obeda každý pracovný deň
- dobré pracovné podmienky
- sme mladý kolektív

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali životopis prostredníctvom linku na www.profesia.sk, alebo prostredníctvom emailovej adresy [email protected]. Predchádzajúce skúsenosti s prácou s drevom sú výhodou ale nie podmienkou. Stačí chuť pracovať a my Vás zaučíme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- dobrá fyzická kondícia
- samostatnosť pri plnení pracovných úloh
- zodpovedný prístup k práci
- dôslednosť
- komunikatívnosť
- flexibilita
- prax v drevospracujúcom priemysle je výhodou ale nie podmienkou, záujemcov bez praxe radi zaučíme

Spoločnosť Drevoporez je zárukou kvality, profesionality, serióznosti, a zodpovedného prístupu ku klientom a svojim zamestnancom. Máme tu kolektív mladých ľudí, ktorí majú chuť pracovať a sú zodpovední. V drevospracujúcom priemysle pôsobíme už viac ako 15 rokov a zameriavame sa hlavne na:

•kompletné spracovanie dreva pre nábytkársky priemysel
•výrobu ošetrených koncových komponentov pre nábytkársky priemysel
•výrobu europaliet s IPPC ošetrením
•výrobu jednorazových a atypických paliet
•výroby stavebného, stolárskeho a paletového reziva
•výrobu palivového štiepaného dreva

Našou ambíciou je stále napredovať a posúvať sa vpred, do budúcna by sme sa chceli stať jedným z najväčších spracovateľov dreva na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4088693  Dátum zverejnenia: 27.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac