Reagujte bez životopisu

Projektant a obchodný zástupca väzníkových krovov

Drevopolis s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacHoreuvedená mzda je minimálna, jej finálna výska závisí od seniority, kvalifikácie a odbornosti uchádzača. Výška mesačných odmien závisí od nasadenia a výsledkov zamestnanca. Možnosť finančného rastu nie je obmedzená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • navrhovanie drevených nosných konštrukcií
  • detailné vypracovanie statickej dokumentácie na väzníkové krovy
  • vypracovanie technickej dokumentácie projektov
  • vypracovanie podkladov výrobnej dokumentácie a konštrukčných riešení
  • zabezpečovanie technickej podpory výroby
  • vypracovanie rozpočtov a cenových ponúk
  • úzka spolupráca so zhotoviteľmi stavieb a ich návšteva
  • poskytovanie odbornej pomoci zákazníkom
  • dodržiavanie termínov a vysokej kvality služieb

  • benefity pri zhotovovaní vlastného domu
  • férové a motivačné finančné ohodnotenie
  • flexibilný pracovný čas
  • príjemné pracovné prostredie
  • možnosť osobného rastu
  • stabilné pracovné podmienky
  • odborné školenia
  • nové technológie a kvalitné programy na výkon práce
  • príspevok na obedy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná fakulta, nosné konštrukcie stavieb - zameranie statika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2 roky v danom obore

Počet rokov praxe

2

  • znalosť drevených konštrukčných systémov a postupov
  • technické a analytické myslenie
  • aktívny prístup k práci
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • inovatívne myslenie
  • byť motivovaný a ochotný napredovať
  • precíznosť a zmysel pre detail
  • lojálnosť
  • komunikatívnosť

Drevopolis s.r.o. sa zaoberá spracovaním guľatiny a výrobou stavebného reziva (klasické a väzníkové krovy, palety a iné stavebné rezivo).

Kontakt

ID: 4830489  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac