Ředitel výrobní firmy v Rusku

Dřevojas, výrobní družstvo

Místo práce
Kirov, Kirovská oblast, Rusko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
80000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rosteme a potřebujeme další posily. Do naší rodinné firmy CENTR KERAMIKA v RUSKU nyní hledáme kolegu na pozici Ředitel výrobní firmy. Přidejte se mezi nás!

Budete mít na starosti

  • komplexní dohled a zodpovědnost za chod a rozvoj firmy na výrobu sanitární keramiky v souladu ke stanoveným strategickým cílům, dohled nad odděleními (mimo finančního oddělení)
dohled nad plánováním, koordinací a kontrolou všech procesů

  • zefektivňování a optimalizace výrobních procesů
  • řízení, koordinace, motivace a kontrola výsledků práce TOP managementu
  • definování a rozvoj firemní kultury

Dohodneme se, pokud

  • umíte slovem i písmem RUSKÝ JAZYK
  • máte zkušenosti a praxi s řízením výrobní firmy (zaměření na sanitární keramiku – výhodou)
  • máte praxi s vedením kolektivu
  • máte dobrou znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
  • máte SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • máte pozitivní přístup, kreativitu a otevřené myšlení
  • jste časově flexibilní s vysokou mírou loajality

A co za odměnu?

  • možnost seberealizace a zavedení svých znalostí a zkušeností v daném oboru
  • dlouhodobá perspektiva v prestižní společnosti
  • samostatnost a odpovědnost
  • odpovídající platové ohodnocení

Smlouva: na rok a poté prodloužení na dobu neurčitou

Nástup: možný ihned

Místo výkonu: Kirov, Kaluzska oblast, RUSKO

Rozvržení pracovního režimu: 4-5 týdnů v RU, Kirov, 1 týden doma v CZ/SK

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3662778  Dátum zverejnenia: 9.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 80000 Kč/měsíc