Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca v oblasti mobilných domov

DREVODOMY Š s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiacProvízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme firma zaoberajúca sa výrobou a montovaním mobilných domov, modulových domov, drevodomov, výstavbou zimných záhrad, pergol a podobne.
Hľadáme do nášho tímu človeka na pozíciu obchodný zástupca (zameriavací technik) pre predaj našich produktov a stavieb.

Požadujeme:
- vodičský preukaz B (šoférske zručnosti)
- aktívny a samostatný prístup k práci
- komunikačné schopnosti
- flexibilita
- príjemné a profesionálne vystupovanie

K dispozícií je služobné auto a mobilný telefón.
Ubytovanie je takisto zabezpečené.

Miesto výkonu práce: Celá SR
Výrobné a kancelárske priestory: Humenné

Priemerná mesačná mzda je 2 500,- € + provízia z predaja (percentuálne ohodnotenie od zákazky)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodu

Počet rokov praxe

3

Sme firma zaoberajúca sa výrobou a výstavbou mobilných domov, modulových domov, drevodomov, výstavbou zimných záhrad, pergol a podobne.
ID: 3960164  Dátum zverejnenia: 31.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac