1 000 - 1 500 EUR

Konštruktér - kreslič do výroby

DREVODOM ORAVA

Miesto práce
Podbiel
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne kreslenie rodinných domov v 3D programe CadWork alebo Dietrich - zadanie domu do výroby (CNC stroj), koordinácia výroby s výrobnou dokumentáciou. Jedná sa o zrubové a montované drevostavby, kde vašou úlohou bude kreslenie domu v programe CadWork alebo Dietrichs do výrobného procesu a príprava dokumentácie do výroby .

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000

Práca v mladom kolektíve. Po zaškolení je možná práca z domu. Zaškolenie v programe CadWork alebo Dietrichs.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevostavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v odbore je výhodou , nie podmienkou. Veľkou výhodou je znalosť programu CadWork alebo Dietrichs.

Drevodom Orava s.r.o. je lídrom vo výrobe zrubových domov, je na trhu už vyše 26 rokov. Našimi naj dôležitejšími obchodnými partnermi je firma z Nemecka a naše ďalšie trhy sú vo Švajčiarsku, Nórsku, Bielorusku, Francúzsku a v Čechách.

Adresa spoločnosti

DREVODOM ORAVA s.r.o.
Podbiel 56
02742 Podbiel
ID: 2854872   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000