Operátor/Vedúci briketovacej linky

DREVICOM, s.r.o.

Miesto práce
DREVICOM s.r.o., Žaškov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha briketovacej linky, výroba brikiet

Firma DREVICOM s.r.o., so sídlom v Žiline s dlhoročnou prevádzkou v Párnici, hľadá pracovníka na pozíciu Operátor linky na výrobu smrekových brikiet. Uprednostníme záujemcu, ktorý má prax v uvedenom príp.príbuznom obore a chce svoje zručnosti a schopnosti ďalej rozvíjať. Platové podmienky budú dohodnuté pri osobnom pohovore. Zamestnanec môže počítať s nadštandardným ohodnotením v závislosti na plnení plánu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

samostatnosť, možnosť rozvíjať technické zručnosti a myslenie

História spoločnosti Drevicom, s.r.o. sa datuje od roku 2001. Za viac ako 10 rokov existencie sa spoločnosť stala komplexnou výrobno-obchodnou spoločnosťou strednej veľkosti v oblasti spracovania ihličnatej guľatiny, piliarskej výroby, produkcie drevnej biomasy a predaja reziva v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3972028  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac