Vedúci výroby hliníkových systémov - technik výroby

DREVAR DESIGN s. r. o.

Miesto práce
Dolné Obdokovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacbonusy podľa dosiahnutých výsledkov, koncoročný bonus, nástupný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme šikovného a motivovaného Technika výrobného oddelenia s okamžitým nástupom do práce v našej spoločnosti DREVAR DESIGN s.r.o. v Dolných Obdokovciach, Slovensko (s možnosťou občasnej práce z domu).

​Ako člen nášho tímu budeš mať príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch a podieľať sa na vypracovaní technických riešení podľa zadania. Okrem toho budeš spracovávať výrobnú dokumentáciu podľa podkladov.

Primárne úlohy:

- riadenie výroby okien a dverí

- riešenie požiadaviek podriadených zamestnancov

- podrobný popis bude poskytnutý pri pohovore

​Pridaj sa k nám a budeš mať príležitosť rozvíjať sa v oblasti výroby okien a dverí v príjemnom a stabilnom pracovnom prostredí. Mzdové podmienky sa pohybujú od 1800 EUR/mesiac a vyššie v závislosti od tvojich schopností a šikovnosti.

​U nás sa budeš cítiť ako doma v mladom a pohodovom kolektíve. Ponúkame ti flexibilný pracovný čas, bonusy, team-buildingy.​

Naša spoločnosť má 30-ročnú tradíciu a sme obľúbeným slovenským výrobcom hliníkových a drevo-hliníkových okien a dverí. Sme hrdí na to, že sme si získali povesť kvalitného a spoľahlivého výrobcu. V našom tíme každý prispieva k rastu a úspechu firmy. Pozri náš instagram a zisti do čoho ideš :) @drevar_windows www.instagram.com/drevar_windows

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stolárske, strojárske

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Naša spoločnosť má 30-ročnú tradíciu a sme obľúbeným slovenským výrobcom hliníkových a drevo-hliníkových okien a dverí. Sme hrdí na to, že sme si získali povesť kvalitného a spoľahlivého výrobcu. V našom tíme každý prispieva k rastu a úspechu firmy.

Kontakt

Kontaktná osoba: Norbert Varga
Tel.: +421908401490
E-mail: poslať životopis
ID: 4795325  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac