CNC Operátor vo výrobe okien a dverí - od 1700 EUR brutto

DREVAR DESIGN s. r. o.

Miesto práce
Dolné Obdokovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 700 - 2 250 EUR/mesiacDohodnutá mzda na základe skúseností a vedomostí uchádzača. Okrem mzdy benefity ako koncoročný bonus, výkonnostný bonus,...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC strojov: Výroba okien a dverí podľa výrobnej dokumentácie ktorá je špecifikovaná technológom podľa želaní klienta.

Práca s technickou dokumentáciou: Vytváranie a editácia programov na obsluhu CNC stroja.

Evidencia a reportovanie: Zaznamenávanie pracovných úkonov a hlásenie problémov alebo porúch vedúcemu oddelenia.

Flexibilná práca v oddelení: Podľa potreby práca aj na iných strojoch v rámci výkonu stolárskych prác.

Práca v kreatívnom a dynamickom prostredí.
Možnosť odborného a profesijného rozvoja.
Moderné pracovné prostredie.

Technické myslenie: Schopnosť pochopiť technické procesy a pracovať s dôrazom na detail.
Tímová práca
Ochota učiť sa novým zručnostiam
Kreatívne myslenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stolárske, strojárske

Naša spoločnosť má 30-ročnú tradíciu a sme obľúbeným slovenským výrobcom hliníkových a drevo-hliníkových okien a dverí. Sme hrdí na to, že sme si získali povesť kvalitného a spoľahlivého výrobcu. V našom tíme každý prispieva k rastu a úspechu firmy.
ID: 4750449  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac