Asistent - manažér predaja

DREVALL s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
marec 2021
Mzdové podmienky (brutto)
623 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rada, rozprávaš s ľudmi, telefonuješ, organizuješ?
Si vytrvalá pracovitá a máš rada poriadok? Dokážes prekonávať malé neúspechy a vieš, že z nich sa skladá úspech? Potom hľadáme práve teba.
Práce stále pribúda a radi by sme našich zákazníkov stále obsluhovali kvalitne a rýchlo. Preto rozširujeme pracovný tím a potrebujeme šikovného a pracovitého človeka.
Mala by si vedieť dobre organizovať a koordinovať činnosť , ktorá je potrebná nato, aby sme našim zákazníkom urobili zo starej drevenej podlahy, úplne novú, žiarivú podlahu.
Preto je potrebné so zákazníkom dohodnúť, čo všetko potrebuje, kedy to potrebujeme. Následne to všetko zaevidovaťť, porozdelovať úlohy, kto má čo urobiť, aby sme renováciu urobili v požadovanom termíne a kvalite.

Ponúkame:
- zaujímavé platobné podmienky
- prácu v mladom kolektíve
- osobnostný rast
- profesionálny prístup
- možnosť príplatkov a zaujímavého zárobku

Váš profesijný životopis, motivačný list a fotografiu prosím posielajte na emailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Facebook - Pokročilý
Instagram - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme: komunikatívnosť, chuť pracovať, zdravý a férový prístup, zodpovednosť, vytrvalosť, vodičký preukaz B.

Mladá dynamická spoločnosť, ktorá sa zaoberá renováciou drevených podláh.
Viac info na www. drevall.sk
ID: 3397351  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 623 EUR/mesiac