Odborný ošetřovatel do Německa - plat 17-21 Euro/hod. (m/ž/n)

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajistěte si atraktivní pracovní místo! Pro významné provozovatele domů pro seniory v Německu hledáme odborné ošetřovatele (m/ž). Jedná se o práci na plný pracovní úvazek. Smlouvu o pracovním poměru na dobu neurčitou uzavřete s naší firmou DREMO Personaldienstleistung.

Vykonávané činnosti a odpovědnosti:

- poskytování základní péče při dodržování nutných preventívních opatření
- plánování a provádění požadované péče
- zajištění zdravotního ošetření (podávání injekcí, léků, apod.)
- dokumentace péče, podávání hlášení o stavu pacientů
- další činnosti odpovídající Vaší kvalifikaci jako odborného ošetřovatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čekají Vás rozmanité činnosti v oblasti komplexní péče odpovídající Vaší kvalifikaci.

Atraktívní platové ohodnocení s příplatky za nadstandardní výkony jsou samozřejmostí.

Ubytování organizačně zajišťujeme. Ubytování je pro naše zaměstnance zcela zdarma.

Platové podmínky:
Umístění v nových spolkových zemích Německa: 17 Euro brutto/hodina, tj. netto mesíčně 1727 Euro + diety 504 Euro (celkem ca 2240 Euro čistého k výplatě)
Umístění ve starých spolkových zemích Německa: 21 Euro brutto/hodina, tj. netto mesíčně 2051 Euro + diety 504 Euro (celkem ca 2560 Euro čistého k výplatě)
Sodexo Benefitová karta - 44 Euro měsíčně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Domovy s pečovatelskou službou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- úspěšně ukončené minimálně 3-leté studium v oboru ošetřovatel/zdravotní sestra uznané v Německu !
- ochota dlouhodobě pracovně pobývat v Německu
- samostatnost a zodpovědnost
- spolehlivost a schopnost týmové práce
- tělesná a fyzická odolnost
- znalost německého jazyka min. na úrovni B2
- řidičský průkaz vítán
- pracovní zkušenosti z německy mluvících zemí vítány
- základní znalost práce s PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3987810  Dátum zverejnenia: 16.10.2020