Reagujte bez životopisu

Práce instalatéra - region Sasko, Německo! Nástup možný ihned!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
◉ 1700-1800 EUR netto (denní dojíždění), 2300 EUR netto vč.diet (mimo domov, organizace ubytování ◉ Prémie 300 EUR! ◉ Bonusová karta - 44 EUR nezdaněných měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma DREMO Personaldienstleistung hledá šikovné instalatéry do svého pracovního týmu na hlavní pracovní poměr v Německu. Výkon prace je v regionu Sasko, možné i pro denní dojíždění!

Náplní práce je:
◉ instalace, provoz a obsluha sanitárních zařízení, topení a klimatizací
◉ výměna částí (např. těsnění, filtry, nástavce)
◉ zasítění soustav a systémů
◉ zjištění chyb a jejich oprava

Zaměstnanecké výhody, benefity

NÁSTUPNÍ PRÉMIE VE VÝŠI 300 EUR!

Dále nabízíme:
◉ pracovní poměr na dobu neurčitou
◉ tarifní plat 1700-1800 EUR netto (denní dojíždění), od 2300 EUR netto vč.diet (v týdnu mimo domov)
◉ benefitová karta za produktivitu - nezdaněných 44 EUR měsíčně
◉ příspěvek na Vánoce a na dovolenou
◉ výborná organizace práce a ubytování- po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
◉ záruka práce po celý rok bez přestávek
◉ možnost vyplácení záloh za každý odpracovaný týden
◉ pracovní oděv - kredit 100 EUR ročně
◉ až 500 EUR odměna za doporučení dalšího vhodného zaměstnance

Informace o náboru

Pokud se nebojíte zkusit něco nového, přijďte k nám. Práce je pro naše zaměstnance dostatek po celý rok. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Vždy společně s našimi zaměstnanci hledáme řešení v problematických situacích. Důležitý je pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Voda, topení , plyn a vše, co s touta profese obnáší.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

instalatér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- němčina na komunikativní úrovni, znalost odborné terminologie - komunikace na pracovništi probíhá výhradně v německém jazyce

- výuční list v oboru nebo dlouholeté zkušenosti
- zkušenosti se speciálním nářadím a stroji

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3968732  Dátum zverejnenia: 7.6.2021