2 100 - 2 500 CZK

Ošetřovatel do stacionární péče - Německo (m/ž)

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do domovů pro seniory přijmeme zkušené OŠETŘOVATELE A OŠETŘOVATELKY se znalostí němčiny!

Chceš pracovat na PLNÝ pracovní úvazek a na základě pracovní smlouvy? Mít osobní VOLNO v rámci pracovního týdne je pro Tebe důležité?

Chceš mít SPOLEHLIVÉHO zaměstnavatele, který Ti pomůže v obtížné situaci?

Preferuješ pracovní poměr na DOBU NEURČITOU?

Chceč získat nové pracovní ZKUŠENOSTI?

Tvého současného zaměstnavatele NEZAJÍMAJÍ Tvoje stížnosti?

Práce mimo domov pro Tebe NENÍ PROBLÉM?

...potom NEVÁHEJ a dej nám o sobě vědět!

Co Tě u nás čeká?

- komplexní péče o pacienty ve stacionárních zařízeních pro staré a nemocné osoby, zejména v domovech seniorů
- pomoc při pohybu a aktivaci pacientů, doprovázení pacientů při jejich aktivitách během dne
- dokumentace provedené práce
- pracovní umístění u našich klientů v různých regionech Německa
- práce na směny (ranní a odpolední)
- vyjímečně ambulantní péče

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

1500 - 1700 Euro netto měsíčně, k tomu ubytování zdarma

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na dobu neurčitou na základě pracovní smlouvy
- tarifní výdělek a diety
- ubytování zdarma po celou dobu umístění (ubytování organizuje firma Dremo)
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- příspěvek na Vánoce a na dovolenou
- výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
- 24-30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
- sociální zajištění (zdravotní, důchodové, pojištění v nezaměstnanosti)
- možnost vyplácení peněžních záloh týdně
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a obuvi

Informace o náboru

Nebojíš-li se zkusit něco nového, přijď k nám. Práce je pro naše zaměstnance dostatek po celý rok. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Vždy společně s našimi zaměstnanci hledáme řešení v problematických situacích. Důležitý je pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Komplexní (stacionární nebo ambulantní) péče o staré a nemocné osoby.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ošetřovatel

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost němčiny (min. B1)
- praxe z domovů seniorů, domovů s pečovatelskou službou, nemocnic, ambulantní péče (min. 1 rok), nebo praxe ze 24-hodinové péče (min. 3 roky)
- min. požadavek na vzdělání: ošetřovatelský kurz
- samostatnost, spolehlivost, svědomitost, vstřícnost
- pozitivní postoj ke starším a nemocným osobám
- připravenost na práci ve směnách, o víkendech a svátcích
- dobrá fyzická i psychická kondice
- schopnost pracovat v týmu
- flexibilita (místo výkonu práce se může měnit - spolupracujeme se zařízeními po celém Německu)
- základní znalosti práce s PC výhodou
- ŘP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Láká Tě pracovat v Německu, Tvoje němčina je solidní, ale zatím jsi nenašel ODVAHU?
Nechceš si sám obstarávat zakázky a chceš mít PRAVIDELNÝ příjem?
Tvůj zaměstnavatel sliboval pravidelně peníze na účtu, ale dodnes Ti nějaké to EURO chybí?
Chceš poznat, co je to INDIVIDUÁLNÍ přístup k zaměstnanci?
Více než 50 procent pracovních ÚKOLŮ byly činnosti, které by mohli vykonávat lidé bez odborných znalostí a zkušeností?

...zkus to u DREMO Personaldienstleitung!

Věříme, že rozptýlíme Tvoje obavy a ukážeme, jak to ŠLAPE u německé personální firmy s více než 20-ti letými zkušenostmi v oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování práce. Dremo Personaldienstleisung má sídlo v Sasku a jejími zákazníky jsou firmy ze všech spolkových zemí. Náš tým se díky výborné organizaci práce, profesionalitě a lidskému přístupu stará o to, aby byli spokojeni zaměstnanci i zákazníci.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Adresa společnosti

Dremo Personaldiensleistung GmbH
Overbeckstr. 21
01139 Dresden
Německo

ID: 1865176   Dátum zverejnenia: 2.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 - 1700 Euro netto měsíčně, k tomu ubytování zdarma