Barman v Dream hostel (ranné smeny)

Dream Hostels Sk s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,50 EUR + príplatky za prácu cez víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou pri tejto práci bude aj:

Príjem objednávok zákazníkov
Výdaj objednávok
Servírovanie alkoholických a nealkoholických nápojov
Umývanie pohárov a použítého náradia
Staranie sa o barový pult, umývanie - čistota
Prijímanie platieb zákazníkov (inkasovanie hotovosti) - práca s pokladňou
Sledovanie stavu surovín a nahlásenie ich nedostatku
Príprava jednoduchých raňajok na grile :) (vajíčka, slanina, šunka, zelenina)

V našom bare nepredávame tvrdý alkohol, takže stači vedieť čapovať pivko a nalievať vínko. Ostatné produkty máme vo flašiach.

Práca v mladom kolektíve ambicióznych ľudí, ktorí milujú cestovanie
Zdokonalenie cudzích jazykov
DREAM hostel loyality program - zľavy na ubytovanie v rámci siete DREAM hostels až do 100%
Možnosť kariérneho rastu
Možnosť práce v rámci siete DREAM hostels po celom svete

Práca oficiálne na zmluvu!

Ponuke vyhovujú a sú viac ako vítaní všetci študenti :)

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačná znalosť - pri tejto práci dochádza takmer k neustálej komunikácií so zákazníkom. Je potrebné pozorne vypočuť jeho požiadavky (objednávku) a dať mu dostatočnú spätnú väzbu.

kreativita – pri tejto práci je niekedy dôležité vedieť aj popustiť uzdu fantázie a prísť aj s niečím novým. Kreativita pri tejto práci by sa nemala veľmi obmedzovať.
šikovnosť – túto vlastnosť ocení každý zákazník aj zamestnávateľ.

Budujeme najväčšiu a najprofesionálnejšiu sieť hostelov vo východnej Európe!
DREAM Hostels!

Adresa spoločnosti

Dream Hostels Sk, s.r.o.
Leškova 9/a
811 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3162155   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,50 EUR + príplatky za prácu cez víkend