Inšpektor na extrúderovej linke

DRB Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2779, Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
975 - 1 500 EUR/mesiacZákladná nástupná mzda od 975 € / brutto plus príplatky, po zaškolení priemerná mzda až do 1500 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrola gumových polotovarov s ohľadom na presnosť a kvalitu na extrúderových linkách

• Kontrola samotného priebehu výroby formou kontroly vzoriek a zisťovanie zhody s výkresovou dokumentáciou

• Pomoc pri správnom nastavovaní liniek počas výroby

• Triedenie nezhodných profilov

• Spolupráca s oddelením vývoja na príprave vzoriek pri nových modeloch áut, ale aj pri zmenách

• Vedenie evidencie v POPe (elektronický evidenčný systém) - potvrdzovanie prvého dobrého kusu

• Príprava reportov a štatistík

• Práca v 3-zmennej prevádzke; práca pri stroji, v stoji

Príplatky za nočnú zmenu 2,10 €

Doplatok zamestnanca za stravu 1,45€/ stravný lístok 1,49 €

Letný a zimný bonus

Vernostný bonus za odpracované roky

Sociálny program (Mikuláš pre deti, Vitamíny a pod.)

Firemné akcie (vianočný večierok a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť

Manuálna zručnosť

Zodpovednosť

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesniacich systémov pre osobné automobily. V našom slovenskom závode vyrábame tesnenia dverí, okien, kufra a motorového priestoru. Sme dodávateľom tesnení pre automobily značiek Kia, Hyundai, Škoda a Volkswagen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4787419  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 975 EUR/mesiac