Nástrojár

DRB Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Úprava lisovacích oceľových foriem pre výrobu gumových tesnení do áut.
• Obsluha strojov a zariadení - brúsenie, zváranie TIG-om, frézovanie, vŕtanie a pieskovanie foriem po postupnom zaškolení.
• Preventívna údržba, povrchová oprava a testovanie foriem.
• Riadny zaškolovací proces pre každého nového pracovníka.
• Práca v 3-zmennej prevádzke.

• nástupný plat od 950 (podľa skúseností/zručností)
• Príplatky za nočnú zmenu 1,90 €
• Doplatok zamestnanca za stravu / stravný lístok 0,80 €
• Letný a zimný bonus
• Vernostný bonus za odpracované roky
• Sociálny program (Mikuláš pre deti, Vitamíny a pod.)
• Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*technická zdatnosť
*manuálna zručnosť
*samostatnosť

DRB DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesniacich systémov pre osobné automobily. V našom slovenskom závode vyrábame tesnenia dverí, okien, kufra a motorového priestoru. Sme dodávateľom tesnení pre automobily značiek Kia, Hyundai, Škoda a Volkswagen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.
Robotnícka 2198
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 3682394  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac