Procesný inžinier / Vhodné pre absolventov VŠ.

DRB Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Príprava pracovných noriem, pracovných pokynov pre nové procesy štandardizácie výrobného procesu.
*Trvalé zlepšovanie výrobného procesu, 5S.
*Monitorovanie výrobného procesu, identifikovanie problémových miest.
*Príprava analýz s cieľom zvýšiť efektivitu, kvalitu vo výrobe a znižovať náklady.
*Spolupráca pri testovaní nových strojov a zariadení.
*Organizovanie tréningov pre zamestnancov výroby.

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- preplácanie nadčasov
- zimný, letný bonus
- zvyšovanie platov na ročnej báze
- sociálny program (firemné akcie, večere, teambuildingy a pod.)

Životopisy posielajte v slovenskom a anglickom jazyku na e-mail adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - strojárstvo, materiálové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny prístup k práci
- ochota učiť sa
- komunikatívnosť
- schopnosť riešiť problémy samostatne

DRB DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesniacich systémov pre osobné automobily. V našom slovenskom závode vyrábame tesnenia dverí, okien, kufra a motorového priestoru. Sme dodávateľom tesnení pre automobily značiek Kia, Hyundai, Škoda a Volkswagen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.
Robotnícka 2198
017 01 Považská Bystrica
ID: 1944172   Dátum zverejnenia: 11.12.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou