Špecialista vývoja/Pozícia vhodná aj pre absolventa

DRB Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2779, Považská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac(mzda sa zvyšuje úmerne so skúsenosťami/zručnosťami)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava dokumentácie pre nové projekty a procesy vo výrobe
- tvorba, úprava a vylepšovanie procesov výroby (existujúcich a nových procesov)
- nastavovanie a testovanie strojov
- príprava pracovných štandardov
- príprava finálnych vzoriek
- spolupráca s ostatnými oddeleniami výroby, údržby a kvality na denných problémoch
- príprava dokumentácie na audity
- analýzy problémov na mesačnej báze, kontrola procesov
- posudzovanie výkresov
- aktualizácia, zmeny v layout-e
- testovanie, evidencia foriem pre lisy, podpora nástrojárov, spolupráca s konštruktérmi

- letný a zimný bonus
- sociálny program ( (Mikuláš pre deti, Vitamíny a pod.)
- program školení
- príležitosť pracovať v stabilnej zahraničnej firme
- firemné akcie (teambuilding, vianočný večierok a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny prístup k práci
- samostatnosť
- zodpovednosť
- dôslednosť

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesniacich systémov pre osobné automobily. V našom slovenskom závode vyrábame tesnenia dverí, okien, kufra a motorového priestoru. Sme dodávateľom tesnení pre automobily značiek Kia, Hyundai, Škoda a Volkswagen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1774749  Dátum zverejnenia: 22.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac