Можливість для людей з України

Samostatný účtovník (i6/Omega)

Dravecký & Partner Tax, s. r. o.

Einsteinova 11, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2024/ dohodou
1 900 EUR/mesiacMzda bude dojednaná v závislosti od odborných skúseností, znalostí, zodpovedností a kompetencií zamestnanca. Súčasťou odmeňovania je aj 13./14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca na oddelení účtovníctva v oblasti účtovného outsourcingu
• samostatné priebežné spracovávanie komplexnej účtovnej agendy pre externých klientov v     spolupráci s internými daňovými poradcami, audítormi;

• vedenie účtovníctva v systéme i6 / OMEGA;

• kontrola podkladov pre prípravu mesačného DPH, súhrnného a kontrolného výkazu k DPH

• príprava štatistických výkazov (NBS, Intrastat a pod.)
• spracovanie mesačnej, kvartálnej, ročnej závierky v spolupráci s klientom, v zmysle zákonných     požiadaviek;
• zabezpečenie korektných požadovaných výstupov pre klienta a príslušné inštitúcie v stanovených     účtovných a daňových termínoch
• nastavenie spolupráce s klientmi, riešenie účtovných a daňových otázok v spolupráci s daňovým     poradcom, audítorom
• vedenie rokovania a komunikácie s klientom

• práca v príjemnom prostredí a priateľskej atmosfére;

• podpora odborného a jazykového vzdelávania v rámci interných a externých vzdelávacích     programov
• možnosť odborného a kariérneho rastu;

• finančný príspevok na stravovanie v maximálnej výške;

• možnosť kombinácie aj práce z domu;

• možnosť absolvovania riadenej odbornej praxe asistenta audítora;
• možnosť absolvovania praxe asistenta daňového poradcu;

Žiadame o zaslanie profesijného životopisu a motivačného listu e-mailom. Vybraných uchádzačov spĺňajúcich nami uvedené požiadavky budeme kontaktovať.
Životopisy zasielajte výhradne na uvedenú e-mailovú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie

Ostatné znalosti

I6 - Mierne pokročilý
KROS Omega - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

4

• aktívna účtovnícka prax v oblasti komplexnej účtovnej agendy;

• znalosť slovenského účtovníctva
• veľmi dobrá znalosť zákona o DPH, orientácia v zákonoch o dani z príjmov, o dani z motorových     vozidiel, o dani z nehnuteľnosti
• zodpovedný a aktívny prístup k práci a k riešeniu zadaných úloh;
• spolupráca s daňovým poradcom a audítorom pri riešení úloh;

ETL GLOBAL / Dravecký & Partner, je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej siete ETL GLOBAL, ktorá zastrešuje daňové kancelárie, advokátske kancelárie a účtovné spoločnosti. Poradenské spoločnosti Dravecký & Partner Tax s.r.o. a Dravecký & Partner Audit s.r.o. poskytujú svoje komplexné poradenské služby svojim klientom už 25 rokov. Našim cieľom je poskytovanie služieb vychádzajúcich predovšetkým zo záujmov a potrieb klienta. Našou snahou je pomôcť klientom orientovať sa v zložitom a neustále sa meniacom legislatívnom prostredí Slovenskej republiky a poskytnúť im vysoko kvalifikované služby v oblasti daňového, účtovného a finančného poradenstva a zároveň zabezpečiť audítorské služby a právne poradenstvo prostredníctvom skúsených odborníkov. Preferujeme dlhodobú a stabilnú spoluprácu ako s klientami, tak aj v rámci tímu partnerov, kolegov a spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4790968  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac