Samostatný účtovník/čka

Dravecký & Partner Tax, s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP/dohodou
od/do 1.500€ v závislosti od skúsenosti, samostatnosti a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca na oddelení účtovníctva v oblasti účtovného outsourcingu
• samostatné priebežné spracovávanie komplexnej účtovnej agendy pre externých klientov
• kontrola podkladov pre prípravu mesačného DPH, súhrnného a kontrolného výkazu k DPH
• príprava štatistických výkazov (NBS, Intrastat a pod.)
• spracovanie mesačnej, kvartálnej, ročnej závierky podľa požiadaviek klienta
• príprava a zostavenie účtovnej závierky
• zabezpečenie korektných požadovaných výstupov pre klienta a príslušné inštitúcie v stanovených účtovných a daňových termínoch
• nastavenie spolupráce s klientmi, riešenie účtovných a daňových otázok v spolupráci s daňovým poradcom, audítorom
• vedenie rokovania a komunikácie s klientom

• podpora odborného a jazykového vzdelávania v rámci interných a externých vzdelávacích programov
• možnosť odborného a kariérneho rastu
• možnosť absolvovania riadenej odbornej praxe asistenta audítora
• možnosť absolvovania praxe asistenta daňového poradcu

Žiadame o zaslanie profesijného životopisu a motivačného listu e-mailom. Vybraných uchádzačov spĺňajúcich nami uvedené požiadavky budeme kontaktovať.
Životopisy zasielajte výhradne na uvedenú e-mailovú adresu.

K životopisu žiadame zaslať nasledovný súhlas:

Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Dravecký & Partner Tax, s.r.o..
Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 6 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, audit, daňové poradenstvo, právo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Iné znalosti:
Fakturácia, Microsoft Excel, Microsoft Word, Podvojné účtovníctvo
Všeobecne požadované znalosti:
• vysokoškolské vzdelanie v ekonomickom odbore
• znalosť nemeckého alebo anglického jazyka - výhodou
• znalosť podvojného účtovníctva, platnej slovenskej účtovnej a daňovej legislatívy
• prax v komplexnom vedení účtovnej agendy
• práca s PC (MS Office, Excel, Word),
• znalosť účtovného programu OMEGA (nie je podmienkou), skúsenosť s prácou v rôznych účtovných softvéroch výhodou
• samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, aktívna komunikácia, schopnosť a chuť ďalej sa vzdelávať, bezúhonnosť

ETL GLOBAL / Dravecký & Partner, je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej siete ETL GLOBAL, ktorá zastrešuje daňové kancelárie, advokátske kancelárie a účtovné spoločnosti. Poradenské spoločnosti Dravecký & Partner Tax s.r.o. a Dravecký & Partner Audit s.r.o. poskytujú svoje komplexné poradenské služby svojim klientom už 25 rokov. Našim cieľom je poskytovanie služieb vychádzajúcich predovšetkým zo záujmov a potrieb klienta. Našou snahou je pomôcť klientom orientovať sa v zložitom a neustále sa meniacom legislatívnom prostredí Slovenskej republiky a poskytnúť im vysoko kvalifikované služby v oblasti daňového, účtovného a finančného poradenstva a zároveň zabezpečiť audítorské služby a právne poradenstvo prostredníctvom skúsených odborníkov. Preferujeme dlhodobú a stabilnú spoluprácu ako s klientami, tak aj v rámci tímu partnerov, kolegov a spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3621691  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od/do 1.500€ v závislosti od skúsenosti, samostatnosti a pod.