Údržbár - mechanik, kovoobrábač, zámočník

Prysmian Kablo s.r.o.

Miesto práce
Záborské 517, 082 53 Záborské, Prešovský kraj, okres Prešov
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- mechanická údržba výrobných zariadení
- oprava poškodených, zhotovovanie chýbajúcich náhradných dielov
- starostlivosť o kovoobrábacie stroje
- starostlivosť o sklad materiálu pre výrobu náhradných dielov - hutnícky materiál, hliník, silon, nerez a pod.

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- výkon práce v úplne novej výrobnej hale

Budeme kontaktovať iba uchádzačov spĺňajúcich všetky uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

- nutná prax s obsluhou kovoobrábacích strojov - sústruh, fréza, píla, lis, brúska...
- nutná prax a platný zváračský preukaz na elektródu/CO2
- schopnosť kresliť/čítať technické výkresy a na ich základe zhotoviť potrebné náhradné diely

Koncern Prysmian patrí celosvetovo k vedúcim výrobcom optických vlákien a telekomunikačných káblov. Prysmian Group pôsobí 140 rokov vo viac ako 50 krajinách sveta spolu s vyše 30 000 zamestnancami. V Prešove pôsobíme od roku 2006 (bývala Draka Comteq Slovakia s.r.o. Strojnícka 7, Prešov).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3236033  Dátum zverejnenia: 24.11.2017