Teamleader (Voderady) - 11,65€/hod.

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Voderady
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
11,65 EUR/hod.Základ 9,5€/hod + príplatky (nočná 1€/hod, víkendová práca 4,5€/hod, sviatok 5€/hod)+Bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odovzdanie zmeny - meeting + zaslanie emailom

- plánovanie zmien,

- vyplnenie indikátorov,

- kontrola a plnenie akčného plánu v TG,

- posielanie informačných emailov,

- vypracovanie dotazníka k 8D reportu+5Why,

- rozbeh zákazky na ploche + linka vrátanie zaúčania OP,

- riadenie zákazky - plocha, linka, reklamácie, urgenty,

- správa NOK dielov,

- eskalácia problému v prípade potreby na technika + SL,

- hodnotenie zamestnancov,

- riadenie zamestnancov výroby na pridelenej zmene, s cieľom zabezpečiť produkciu výrobkov alebo komponentov,

- vykonávanie pomocných operácií v stanovenom čase a v požadovanej kvalite,

- organizovať ľudské zdroje na zmene,

- definovať úlohy pre kontrolórov kvality na dosiahnutie denného výrobného plánu a auditovanie kontrolórov kvality na dennej báze,

- komunikácia s oddelením kvality, logistiky,

- triedenie dielov,

- logistika za pomoci VZV v prípade potreby,

- nahadzovanie výsledkov do systému pred ukončením zmeny.

Práca na tri zmeny.

9,5€/h

300€ Bonus

Príplatky :
- 1 €/hod. nočná

- 4,50€/hod. víkendová práca

- 5€/hod. sviatok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť vyrábajúca diely a príslušenstvo pre motorové vozidlá.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- prax na pozícii Teamleadera

- skúsenosť s VZV

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Bullová
Tel.: +421905647020
E-mail: poslať životopis
ID: 4811823  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 11,65 EUR/hod.