Operátor montáže

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Plastic Omnium Auto Exteriors, Lozorno
Termín nástupu
ihneď
939 EUR/mesiac(základný plat 939,- Eur + variabilná zložka mzdy) + príplatky za poobedné a nočné zmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor výroby v rámci pracovného zaradenia vykonáva všetky činnosti smerujúce k výrobe hotového výrobku - nárazníka. Postupuje podľa pracovných inštrukcií príslušného pracovného úseku. Dbá na to, aby vyrobený produkt zodpovedal požiadavkám našich zákazníkov na kvalitu a čas dodania.

Práca operátora montáže spočíva v nasledujúcich činnostiach:
• vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu

• montáž
• dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov
• plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia.

Operátori sú veľmi dôležitou súčasťou výrobných tímov. Prácu vykonávajú v stoji, pričom sa pohybujú sa medzi obsluhovanými zariadeniami. Práca je variabilná, zaujímavá a ergonomicky vyvážená. Spoločnosť kladie veľký dôraz na to, aby pracovali v bezpečnom a čistom pracovnom prostredí.

- variabilný príplatok
- príplatok na stravu a dopravu
- 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Hlavnou ambíciou je poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Spoločnosť zodpovedne venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa

-požadujeme skúsenosti s montážou

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4806365  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 939 EUR/mesiac