Hľadáme Technika a Teamleadera

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Teamleader:

  • riadenie operatívneho tímu (koordinátor, vodiči VZV, operátori)
  • práca na 8 aj 12-hodinových zmenách
  • dohľad nad realizáciou zákazky (kontrola pracoviska, dodržiavanie pracovného postupu, označovanie dielov, náhodná kontrola dielov po 100% kontrole, dokumentácia)
  • podávanie informácií nadriadenému
  • odovzdávanie zmeny druhému Teamleaderovi
  • analýza procesov a ich zefektívňovanie
  • kontrola dodržiavania BOZP, nosenia OOPP
  • koordinácia pridelených projektov (rozbeh, riadenie a ukončenie zákaziek)
  • vypracovanie pracovných postupov
  • manažment nezhodných produktov na základe vzoriek a dostupných katalógov chýb
  • komunikácia so zákazníkom
  • práca so softvérovým vybavením spoločnosti (CRM), zber a spracovanie dát
  • práca na 3 zmeny

Mzda Teamleader 10,7€/hod + príplatky + bonus

Technik:

  • prijímanie a organizovanie zákaziek po technickej, personálnej a administratívnej stránke v oblasti zabezpečenia kvality - triedenie a oprava dielov
  • zastupovanie dodávateľov v rámci automobilového priemyslu
  • komunikácia so zákazníkmi, teda dodávateľmi (aj v cudzom jazyku)
  • vypracovanie a dohľad nad spracovaním pracovných postupov a ostatnej dokumentácie
  • zaškoľovanie, vedenie, kontrola a hodnotenie spolupracovníkov
  • reporting a administratíva zákaziek
  • plnenie zadaní zákazníka / nadriadeného
  • analýza 8D v prípade reklamácie
  • práca na 3 zmeny

Mzda Technik 1550€/mesiac + bonus

  • ​služobný telefón, PC
  • možnosť kariérneho rastu
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a školenia
  • zaručené včasné a pravidelné vyplácanie mzdy
  • bonus 150€ za odporučenie pracovníka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Technik/Teamleader
  • flexibilita,
  • dochvíľnosť
  • zručnosť
  • ochota pracovať
  • riadiace zručnosti, zodpovedný prístup k práci
  • dobrý zrak, používanie okuliarov nie je závada,
  • spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti,
  • precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb,
  • dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • sebadisciplína, pracovitosť, samostatnosť, odolnosť voči stresu
  • práca s počítačom
  • komunikatívne vystupovanie s orientáciou na zákazníka
  • technické myslenie
  • schopnosť rýchlo reagovať, aktívne a konštruktívne riešiť úlohy
  • schopnosť pracovať v tíme
  • skúsenosť v automobilovom priemysle je veľkou výhodou
  • ochota sa naďalej vzdelávať
  • Teamleader:
  • prax na vedúcej pozícii vo výrobnej spoločnosti​
  • znalosť AJ – výhodou
  • vodičský preukaz nie je podmienkou

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4804827  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac