Skladník VZV

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 11 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OPERATÍVA
• Práca v sklade na tri pracovné zmeny Po – So
• Prípadná práca nadčas
• Včasné dochádzanie na zmeny
• Vykonávanie inventúr, spracovanie výrobných zákazok a ich fyzická príprava, spracovanie objednávok v skladovom systéme, doplňovanie výrobných liniek, príprava obalového materiálu do výroby a na expedíciu, práca zo skenerom, práca s manipulačnou technikou (nízkozdvych a retrak ),používanie stolnej aj priemyselnej váhy
• Aktívna práca v skladovom systéme spravujúci stav zásob
• Dodržiavanie štandardov 5S, BOZP
• Dodržiavanie eskalačnej matice
• Dodržiavanie Matice kompetencií
• Dodržiavanie pracovných inštrukcií
• Riadenie sa operatívnymi požiadavkami nadriadeného
• Práca s PC a SAP
• Plná zodpovednosť za svoj pracovný výkon

BEZPEČNOSŤ
• Plne rešpektovať BOZP predpisy na prevádzke
• Svojou činnosťou neohrozovať kolegov
• Vedome nepoškodzovať majetok spoločnosti
• Hlásenie nehôd a skoro nehôd
• Aktívne sa podieľať na zvyšovaní úrovne BOZP na prevádzke

KVALITA
• Aktívne sa podieľať na LEAN, KAIZEN projektoch
• Hlásiť všetky zistené nezhody
• Striktne dodržiavať pracovné inštrukcie
• Zúčastniť sa mítingoch s operatívou
• Pri práci s PC dbať na správne zadávanie dát do WMS aj cez skener

V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis na email [email protected]
Telefónny kontakt : +421 907 792 666

• Kontrakt na TPP / živnosť• Plat od 840 do 1400 eur• Plat od 8€/h. do 11€/h.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosť na pozícii Skladník – VZV
• Bezúhonnosť
• Skúsenosť s manipulačnou technikou – veľkou výhodou
• Skúsenosť s prácou so skenerom a skladovým systémom, SAP – výhoda
• Skúsenosť s doplňovaním výroby - výhodou
• Ochota pracovať na nadčas a na zmeny
• Platný preukaz VZV
• Zmysel pre detail
• Platný vodičský preukaz skup. B - výhoda

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4788082  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.