Audítor vyrobených vozidiel 10,90€/hod

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Automobilová 1, Zavar
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
10,9 EUR/hod.- základná mzda 8,5€/hod + príplatky (nočný príplatok 0,5€/hod) Po úspešnom absolvovaní školenia (5 týždňov) mesačný bonus 250€ + 20 dní plateného voľna/rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce budú nasledovné činnosti:
- kontrola vizuálneho aspektu vyrobených vozidiel (interiér/exteriér),
- kontrola funkcie vyrobených vozidiel,
- kontrola vizuálneho aspektu karosérií vozidiel,
- rôzne skúšky na vyrobených vozidlách,
- skúšobné jazdy vyrobených vozidiel (350 km).

- bonusy ku mzde po skúšobnej dobe,
- zaškolenie na špeciálne vozidlá,
- individuálne mimoriadne prémie za dobre vykonanú prácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma Q&L Industrial Services je medzinárodným poskytovateľom služieb v oblasti manažmentu internej logistiky a kvality pre globálnych klientov. Našim cieľom je poskytovať logistické služby s vysokou pridanou hodnotou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- flexibilita,
- zručnosť,
- ochota pracovať a zodpovedne chodiť do práce,
- zmysel pre detail,
- potrebný vodičský preukaz skupiny B.

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Miklášová
Tel.: +421918742556
E-mail: poslať životopis
ID: 4756246  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10,9 EUR/hod.