Práce na výrobnej linke, príležitosť pre študentov aj na živnosť. Dohoda 5,00€/brutto/hod, živnosť 6,50

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manipuláciu s pneumatikami
- práce na výrobnej linke
-ste študent a hľadáte brigádu na privyrobenie?
-vhodná práca pre mužov

- práca vhodná pre študentov alebo popri práci.
- pracovná doba podľa dohody od pondelka do piatku
-Dohoda 5,00€brutto/hod.+príplatky
-Živnosť 6,50€ /hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-vek minimálne 18 rokov
- študent strednej školy alebo študent denného štúdia vysokej školy
- chuť pracovať, zodpovedný prístup

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3968665  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.