Pracuj iba cez víkend ako operátor

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Do pracovnej náplne zamestnanca patrí vykonávanie najmä týchto pracovných činností:
a) nakladanie pneumatík na dopravník montážnej linky,
b) nakladanie diskov na dopravník montážnej linky vrátanie montáže ventilov a aplikácie nálepiek čiarových kódov,
c) aplikácia závaží,
d) presun kolies z montážnej linky do paliet,
e) nakladanie kolies na sekvenčný dopravník,
f) skenovanie kolies na sekvenčnom dopravníku,
g) vizuálna kontrola kvality pneumatík, diskov a kolies na určených pracoviskách prevádzky,
h) vykonávanie činností podľa pracovných inštrukcií a iných interných nariadení
i) vykonávanie činností podľa príkazu nadriadeného a podľa aktuálnych potrieb prevádzky.
Práca je vhodná pre mužov.
V prípade záujmu zašlite životopis

- stabilné zamestnanie
- množstvo voľného času cez pracovný týždeň, ktorý môžete využiť s rodinou
-základný plat : 400 EUR
-individ. prémia : 60 EUR
-nočný príplatok: 40%
-víkendový príplatok :sobota 50% nedeľa,sviatok 100%
-príplatok za sťažený výkon : 20%

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

me mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

ochota pracovať

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Draftcom s.r.o.
Vajanského 40
917 01 Trnava
ID: 3912073  Dátum zverejnenia: 2.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac