Si šikovný autoelektrikár? Zarob 22€/hod.+ príplatky 25%

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostikovanie porúch a elektrických častí motorových vozidiel.
Čítanie technickej dokumentácie.
Vykonávanie údržby, nastavovania a odstraňovanie porúch a nedostatkov na elektroinštalácii.
Práca je na 3 zmeny
Práca je na živnosť 22€/hod.– pokiaľ spĺňa odborné vzdelanie a prax ako Samostatný elektrotechnik (§ 22) - pre činnosti vykonávané na technickom zariadení elektrickom vrátane bleskozvodu.
-bez vyhlášky 16€/hod
+25% príplatky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

22€/hodina

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť v danom obore
Flexibilita
Spoľahlivosť

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Draftcom s.r.o.
Vajanského 40
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Miklášová , Michaela Kyselicová
Tel.: Tel.:0915211003,0918742556
E-mail: poslať životopis
ID: 3682699   Dátum zverejnenia: 13.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   22€/hodina