Vedúci zmeny - skladník

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ + 150€ bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operatíva
Práca v sklade na dve pracovné zmeny Po - Pia 06:00 - 14:00 14:00 - 22:00
Prípadná práca nadčas
V spolupráci so svojím nadriadeným riadi pridelenú pracovnú zmenu a zabezpečuje jej správne fungovanie
Dozerá na správnu aplikáciu štandartov a pravidiel, dodržiavajúc pritom pravidlá bezpečnosti
Plánuje, organizuje, rozdeľuje a kontroluje prácu podriadených za ktorých zodpovedá
Analyzuje príčiny vzniknutých problémov a navrhuje riešenie
Vyhodnucuje potreby počtu zamestnancov a materiálu a navrhuje riešenia, ktoré by umožnili čo najlepšie prispôsobiť disponibilné prostriedky reálny potrebám
Má na starosti prijatie a začlenenie svojho personálu
Svoju činnosťou prispieva k zlepšeniu pracovných podmienok a bezpečnosti
Zodpovedá a riadi správne a pravidelné vykonanie inventúr
Aktívne spolupracuje pri zavádzaní nástrojov a metód riadenia kvality na prevádzke
Práca so skenerom a v skladovom systéme SAP
Dodržiavanie štandardov 5S, BOZP
Dodržiavanie eskalačnej matice
Dodržiavanie pracovných inštrukcií
Riadenie sa operatívnymi požiadavkami nadriadeného
Bezpečnosť
Plne rešpektovať BOZP predpisy na prevádzke
Aktívne sa podielať na zvyšovaní úrovne BOZP na prevádzke
Zabezpečí bezpečnostné školenie a prijatie nových spolupracovníkov na pracovné miesto
Analyzuje vzniknuté nehody a incidenty a navrhuje nápravné opatrenia
Kvalita
Aktívne sa podielať na LEAN, KAIZEN projektoch
Hlásiť všetky zistené nezhody
Striktne dodržiavať pracovné inštrukcie
Dodržiavanie matice kompetencií
10€/hod. živnosť

150€ bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
Skúsenosť s riadením skupiny ľudí minimálne 1 rok
Dobrá znalosť skladovej a mannipulačnej techniky
Znalosť vnútorných okruhov administratívnych dokumentov
Znalosť postupov podniku a bezpečnosti
Pozná organizáciu prevádzky
Skúsenosť s prácou so skenerom a skladovým systémom SAP - výhoda
Dobrá znalosť práca s PC
Komunikatívna znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka výhodou
Schopnosť efektívne riadiť skupinu ľudí
Dobré komunikačné zrušnosti
Základná znalosť práce s Word, Excel, PowerPoint, Outlook
Ochota pracovať na zmeny, v prípade potreby nadčas
Platný preukaz VZV
Platný vodičský preukaz skup. B - výhoda
Kontrakt na dobu neurčitú

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3610825  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ + 150€ bonus