Hľadáme skúsených ľudí na pozíciu: VZV vodič

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Voderady
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
- práca na živnosť (6,10 €/hod + dochadzkovy bonus 1,40€ + príplatky: 25% nočnú a nadčas, 50% víkend, 100% sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených uchádzačov na pracovnú pozíciu VZV vodiča
Náplňou Vašej práce bude:
- práca v sklade na čelnom VZV vozíku
- zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálu
- manipulácia po sklade
- práca na živnosť (6,10 €/hod + dochadzkovy bonus 1,40€
-príplatky 25% nočnú a nadčas, 50% víkend, 100% sviatok )
- Pracovné zmeny:
- Pondelok – Piatok = 8 hodinové zmeny – ranná, poobedná, nočná
- Víkend – závisí od PSA :
sobota: prevažne ranná 8 hodinová zmena + poobedná 12 hodinová zmena (14:00 – 2:00)
nedeľa: prevažne nočná 12 hodinová zmena (18:00 – 6:00)

V pripade poklesu objemu prace v zavode bude uchadzac preradeny do ineho zavodu v ramci skupiny (PSA)

- zaujímavé platové podmienky
- príplatky: 25% nočnú a nadčas, 50% víkend, 100% sviatok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

skúsenosti na VZV
požadovaný druh W1

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Draftcom s.r.o.
Vajanského 40
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Miklášová , Michaela Kyselicová
Tel.: Tel.:0915211003,0918742556
E-mail: poslať životopis
ID: 3607789   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   - práca na živnosť (6,10 €/hod + dochadzkovy bonus 1,40€ + príplatky: 25% nočnú a nadčas, 50% víkend, 100% sviatok