Práca pre skúseného vodiča „C" pre BA

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1000€ / mesiac + 200€ variabilná zložka mzdy + príplatky v súlade so ZP + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-naloženie tovaru podľa naskladňovacieho listu do auta, ktoré mu bolo pridelené
-vybaviť objednávky podľa rozpisu v cestovnom príkaze a podľa dodacieho listu
-vypísať správne cestovné príkazy a iné doklady súvisiace s výkonom jeho funkcie
-odovzdať tržbu a záznam o prevádzke motorového vozidla nákladnej dopravy a dodacích listov v deň rozvozu
-údržbu a hygienu na pridelenom motorovom vozidle podľa pokynov nadriadeného a podľa rozvrhu sanitácie

-úvodné zaškolenie kolegom
-25% zľava na naše výrobky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

„Spokojnosť zákazníkov je našim cieľom.“
Slovenská spoločnosť TAURIS sa špecializuje na výrobu a distribúciu mäsových výrobkov a výsekového mäsa.
Trvalým cieľom spoločnosti Tauris je zvyšovanie kvality výroby, odbornej úrovne zamestnancov, pracovného prostredia a úrovne spolupráce s našimi obchodnými partnermi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

- VP C
-karta vodiča
-kvalifikačná karta vodiča
-psychologické vyšetrenie pre prácu vodiča z povolenie
-ZP pre prácu s potravinami
-osvedčenie na vykonávanie epidemiologický závažnej činnosti v potravinárstve (školenie aj po uplinutí skúšobnej doby )
-čistý výpis z registra trestov
-kultivované vystupovanie
-ústretový prístup k zákazníkom
-znalosť regiónu
-dobrá orientácia v teréne
- spoľahlivosť
-komunikatívnosť
-záujem o prácu

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3553640  Dátum zverejnenia: 5.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ / mesiac + 200€ variabilná zložka mzdy + príplatky v súlade so ZP + diéty