Ak si šikovný elektrikár zarob 14€/hod.+ubytovanie zabezpečené

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Oberbayern, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
14€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávať elektrické a mechanické opravy
-pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení.
-vizuálna kontrola vykonanej práce a následné opravy
-dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci
-znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov
-práca väčšinou na rodinných domoch
-potrebná vyhláška §22 !!!

-pracovná doba 7:00 - 17:30, 6 dní v týždni/ 1hod. pauza na obed
-väčšinou sa pracuje 3 týždne a týždeň doma
-ubytovanie zabezpečené
-dlhodobá práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Firma sa zaoberá výstavbou a rekonštrukciou bytov, domov, starších budov
Firma pôsobí v Nemecku od roku 2007

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

-skúsenosť
-zručnosť

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3551035  Dátum zverejnenia: 30.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14€/hod.