Brigáda pre personálnu spoločnosť - roznos letákov, komunikácia s uchádzačmi

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,00€/ hod. + prípadná mesačná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a komunikatívnych brigádnikov na roznos letákov s pracovnými ponukami v meste Košice. Vašou náplňou práce bude nielen roznos letákov, ale v prípade záujmu aj prezentácia ponuky a osobná či telefonická komunikácia s potenciálnymi uchádzačmi.
• flexibilný pracovný čas.

Čo u nás získate?
• možnosť neustále pracovať na svojich komunikačných a predajných schopnostiach

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• PRÁCA IDEÁLNA PRE ŠTUDENTA VYSOKEJ ŠKOLY
• záujem pomôcť ľuďom nájsť vytúžené zamestnanie
• vek nad 18 rokov
• komunikatívnosť
• chuť pracovať na svojich komunikačných schopnostiach
• flexibilitu a zodpovedný prístup

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3522671  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,00€/ hod. + prípadná mesačná odmena