Quality Operations Manager

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2000 brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba, implementácia a kontrola dodržiavania štandardov kvality a BOZP
• Zabezpečovanie splnenia požiadaviek zákazníka, reporting a zúčastňovanie sa na pravidelných poradách, komunikácia so zákazníkom
• Riadenie projektov a zákaziek
• Tvorba a riadenie dokumentácie
• Vykonávanie interných auditov, spolupráca pri externých auditoch
• Analyzovanie reklamácií, definovanie, prijímanie a kontrola účinnosti nápravných a preventívnych opatrení
• Delegovanie úloh, organizovanie a koordinovanie činností podriadených pracovníkov
• Hodnotenie a odmeňovanie podriadených
• Riadenie operatívy o počte 50 ľudí prostredníctvom zaškolenej štruktúry

• služobné auto
• práca v modernom prostredí pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• min. 2 roky skúsenosť vo vedúcej pozícii
• skúsenosti v automobilovom priemysle (v oblasti kontroly kvality - výhodou)
• odolnosť voči stresu
• komunikačné a vedúce zručnosti
• pro-zákaznícka orientácia

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3464252  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 brutto/mesiac