Práce na výrobnej linke, príležitosť pre študentov aj na živnosť.Dohoda 4,10€/brutto/hod,živnosť 5€

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
16.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
-Dohoda 4,10 € brutto/hod.+príplatky -Živnosť 5€ /hod.+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manipuláciu s pneumatikami
- práce na výrobnej linke
- nástup aktuálny od 16.8.2018
-ste študent a hľadáte brigádu na privyrobenie?

- práca vhodná pre študentov alebo popri práci.
- pracovná doba podľa dohody od pondelka do piatku
-Dohoda 4,10€brutto/hod.+príplatky
-Živnosť 5€ /hod.+ príplatky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-vek minimálne 18 rokov
- študent strednej školy alebo študent denného štúdia vysokej školy
- chuť pracovať, zodpovedný prístup

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Vajanského 40
917 01 Trnava
ID: 3447837   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   -Dohoda 4,10 € brutto/hod.+príplatky -Živnosť 5€ /hod.+ príplatky