Kontrolór kvality sedačiek- Lear (Voderady)-práca v laboratóriu -živnosť 8€+príplatky

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Voderady
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Na pohovore
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
-živnosť 8€ + príplatky za nadčas a nočnú (25%), víkendy (50%) sviatok(100%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kontrolór kvality sedačiek (vizuálna kontrola-audit,meranie spar,
meranie s ramenom Nicon- zaučíme,
-zasielanie a vyplnenie reportov - excel ,outlook
-školenia alertov kvality
-posudzovanie a evidencia scrapu
- 3 zmeny
- príplatky za nadčas a nočnú (25%), víkendy (50%) sviatok(100%)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- prax vo výrobe výhodou

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Hlavná 22
917 01 Trnava
ID: 3415056   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   -živnosť 8€ + príplatky za nadčas a nočnú (25%), víkendy (50%) sviatok(100%)