Zamestnaj sa v stabilnej firme v Bolerázi ako skladník.Prax nutná na VZV . Základný plat 800Eur brutto + 100Eur bonus. Práca je na 1 zmenu.

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Boleráz
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800€ + príplatky podľa ZP + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o prácu ? Hľadáte si stabilné zamestnanie s dobrým platom s možnosťou kariérneho rastu?
Pre spoločnosť vyrábajúcu potravinársky tovar hľadáme uchádzačov práce pri nakladaní a vykladaní tovaru, práca s elektrickým paletovým vozíkom, práca na VZV obsluhovanie prístrojov a zariadení. Budete zodpovedný za dodržiavanie technologických postupov, kvality a kvantity vyprodukovaných výrobkov.

- stabilné zamestnanie
- možnosť kariérneho rastu
- príplatky podľa ZP
- variabilná zložka ku mzde

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba a predaj škrobu, škrobových sirupov, izoglukózy a krmív na báze kukurice.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- fyzická zdatnosť
- dobrý zdravotný stav
- možnosť pracovať na 1 zmenu
- oprávnenie na VZV (C- W1-W2) prax nutná, alebo prax vo vedení el. paletového vozíka

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Klincová 37
821 08 Bratislava
ID: 3413203   Dátum zverejnenia: 20.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ + príplatky podľa ZP + variabilná zložka