Kontrola kvality/plocha/linka (Lozorno) 6 Eur/hod + 0,8/hod

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výstupná kontrola dverových obkladov
- ide o vizuálnu kontrolu interiérových častí automobilu.
- práca s ručným skenerom

Prácovať môžete na živnosť (6 Eur/hod + 0,8/hod )
Práca na 8 hod / 12 hod podla aktualnej situacie
Práca vhodná pre ženy i mužov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

6€/hod + 0,8/hod

Práca na ploche
6,00€/hod fixna zloxka + 0,80€/hod variabilna zlozka (bonus)
BEZ PRÍPLATKOV
po odpracovanych 30 dnoch:
+ 80 Eur/mesiac premie podla hodnotenia nadriadeného

Práca na linke
+100 Eur/mesiac premie za pracu na linke (za cely odrobeny mesiac bez reklamacii)"

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- spoľahlivosť, seriózny prístup k práci
-skusenost s kontrolou dielov

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Draftcom s.r.o.
Vajanského 40
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Miklášová , Michaela Kyselicová
Tel.: Tel.:0915211003,0918742556
E-mail: poslať životopis
ID: 3401156   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   6€/hod + 0,8/hod