Jedinečná ponuka práce - kontrolór kvality -práca na zmluvu alebo na živnosť

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemáte žiadne skúsenosti s kontrolou kvality? Nevadí. Ponúkame Vám prácu, ktorú vďaka zaškoleniu hravo zvládnete. Nejedná sa o pásovú výrobu! Práca je vhodná pre mužov , aj ženy - striedavo v sede, aj v stoji.
Ide o pozíciu na vstupnej kontrole kvality alebo rozoberaní hotového výrobku v automobilovom priemysle. Vašou náplňou práce bude vykonávanie vstupnej vizuálnej kontroly komponentov, triediace a prebaľovacie práce a zaznamenávanie výsledkov meraní.

Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke.

DLHODOBÁ PRÁCA NA TPP!
Základná mzda 650€/brutto/mesiac
Stravné lístky v hodnote 3,40€, kde zamestnanec dopláca len 1€!
PRÍPLATKY za prácu v noci,nadčas , cez víkend a sviatok.
PRÁCA NA ŽIVNOSŤ:
5€/ hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VYŽADUJE SA:
- dobrý zrak a manuálna zručnosť
- disciplinovanosť a spoľahlivosť
- povinné dodržiavanie všetkých pracovných postupov a
bezpečnostných predpisov
- plnenie noriem
- dobrá kvalita práce
- časová flexibilita
- dôslednosť

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3361316  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650€