Warehouse supervisor - vedúci skladu v internej logistike

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Plánovanie zmien
- Správa dochádzky
- Hodnotenie podriadených a vyhodnocovanie mesačných bonusov
- Vyplňanie, aktualizovanie a prehodnocovanie KPI
- Vyšetrenie zákaznických reklamácií (8D report), prijímanie nápravnych opatrení
- Vykonáva 5S auditu, gemba walk a prijímanie nápravnych akcií na nezhody
- V spolupráci s trénerom revidovanie, kontrola a úprava pracovných inštrukcii
- Vytváranie a aktualizovanie zákazky v CRM aplikacii
- Vytváranie, inovovanie a podieľanie sa na zlepšovani procesov
- Plnenie stanovených osobných cieľov (krátkodobe, dlhodobé)
- Zúčastňovanie sa mitingov úrovne Tier2 a Tier3
- Zabezpečovanie plynulého chodu zverenej prevádzky a riadenie sa pokynmi nadriadeného

Nástupný plat dohodou pri osobnom stretnutí.
Práca na TPP pre spoločnosť QL Industrial Services.
Práca na 1 zmenu.
Možnosť karierného rastu.
Stravné lístky v hodnote 3,4€ (zamestnanec dopláca len 1€)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hľadáme vhodných uchádzačov na prácu pre spoločnosť QL Industrial Services s.r.o., ktorá zabezpečuje činnosti v oblasti Kvality ( vstupná a výstupná kontrola, sorting, rework a pod), Merania a vzorkovania (manažment meradiel, kalibrácia, metrológia a pod)a taktiež v oblasti Logistiky (Inventarizácia a skladové hospodárstvo, zásobovanie) nielen na Slovensku , ale v spolupráci so svojimi klientmi pôsobí na projektoch v Nemecku, Rumunsku, Francúzsku , Českej republike a Maďarsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- Práca so softvérovým vybavením spoločnosti (znalosť MS Office, internet)
- Nutná prax s riadením tímov ľudí
- Nutná prax v automobilovom priemysle
- Možný kariérny postup v dynamicky sa rozvíjajúcom odvetví

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3361310  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300