Team leader logistiky

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie meetingov na zmene
- Zodpovednosť za organizáciu prác podriadených zamestnancov na zmene
- Zabezpečenie zaškolenia podriadených operátorov na zmene
- Vykonávanie auditov pracovného miesta
- Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP na zmene
- Zodpovednosť za dodržiavanie 5S štandardov
- Riadenie príjmu a presunu materiálu v rámci skladu a do výroby
- Práca v SAPe a internom MRP systéme
- Evidencia a kontrola dochádzky v dochádzkovom systéme
- Evidencia prác na aktívnych zakázkach v internom systéme
- Aktívne podieľanie sa na zlepšovaní a zefektívňovaní procesov
- Každodenná komunikácia so zákazníkom
PRÁCA NA 3 ZMENY

Práca na TPP
Stravné lístky v hodnote 3,40€
PRÍPLATKY za prácu v noci,nadčas , cez víkend a sviatok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Business centrum Jarková 28
080 01 Prešov
ID: 3305132   Dátum zverejnenia: 7.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou