Výrobný pracovník pre Trnavu - Plat až 915 € a Ubytovanie 3 mesiace zdarma, prémie, zálohy, odmena za doporučenie známeho 100 E

DRAFTCOM s.r.o.

Trnava, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj, okres Pezinok, okres Senec, okres Krupina, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Žarnovica, okres Tvrdošín, okres Púchov, okres Hlohovec, okres Trnava, okres Kežmarok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
plat až do výšky 915 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o prácu v automobilovom priemysle? Hľadáte si stabilné zamestnanie s dobrým platom s možnosťou kariérneho rastu?
Pre spoločnosť vyrábajúcu komponenty pre automobilový priemysel hľadáme uchádzačov práce pri výrobe náhradných dielov pre automobily a obsluhovanie prístrojov a zariadení. Budete zodpovedný za dodržiavanie technologických postupov, kvality a kvantity vyprodukovaných výrobkov.

- UBYTOVANIE tri mesiace ZADARMO
- stravovanie v závode len za 0,90€- zvyšok doplatíme
- zabezpečený pitný režim priamo na prevádzke
- BONUSY ku mzde 65€ + 35€
- možnosť zálohy
- 13.plat
- stabilné zamestnanie
- možnosť kariérneho rastu
- nočný príplatok 1,60€ / hod.
- ak odporučíte známeho do 3 zmennej prevádzky dostanete bonus 100 e

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- fyzická zdatnosť
- dobrý zdravotný stav
- možnosť pracovať na 3 zmeny

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3252752  Dátum zverejnenia: 24.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat až do výšky 915 €