Vstupná/Výstupná kontrola komponentov (Lozorno) - dlhodobá a stabilná práca

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
6€/hod - 7€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrolór kvality dielov pre zákazníka v Lozorne
- Vstupná a výstupná kontrola komponentov na základe jasných kritérií
- Práca na živnosť (6 Eur/hod - 7 Eur/hod s bonusom na základe úrovne zaškolenia a prideleného projektu)
- Možnosť získania bonusu na základe kvalitatívnych výsledkov projektu
- Práca na 8 alebo 12 hodinové zmeny
- Práca vhodná pre ženy i mužov

- Možný kariérny postup v dynamicky sa rozvíjajúcom odvetví
-Poskytujeme firemné oblečenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba, montáž a kontrola automobilových, interiérových a exteriérových dielov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hlavná 22
917 01 Trnava
ID: 3237613   Dátum zverejnenia: 9.11.2017