Kvalitár/automechanik do logistického parku v Trnave. Plat až do výšky 915 E a viac. Ubytovanie na 3 mesiace zdarma, 13. plat.Podmienkou sk. B

DRAFTCOM s.r.o.

Trnava, Trnavský kraj, Prešovský kraj, okres Malacky, okres Detva, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Žiar nad Hronom, okres Trnava, okres Michalovce, okres Rožňava, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 750€ - 930 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť vyrábajúcu automobily hľadáme retušérov. Budete zodpovedný za dodržiavanie technologických postupov a kvality vozidla .
- Odstraňovať zistené nedostatky na vozidlách - chyby lakovne, jednoduchšie chyby zvarovne, chyby mechaniky a elektriky.
- Opravovať vymeniteľné diely.
- Schvaľovať kvalitu vykonaných opráv.

- UBYTOVANIE tri mesiace ZADARMO
- stravovanie v závode len za 0,90€- zvyšok doplatíme
- zabezpečený pitný režim priamo na prevádzke
- BONUSY ku mzde 65€ + 35€
- BONUS 50€ ku mzde ak privedieš známeho
- 13.plat
- stabilné zamestnanie
- možnosť kariérneho rastu
- nočný príplatok 1,60€ / hod.
- zálohy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť!!!
- dobrý zrak!!!
- vodičský preukaz B

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3221798  Dátum zverejnenia: 21.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750€ - 930 €