Logistická výpomoc - novootvorenej spoločnosti v Seredi -od 6,90 až 10,30Eur/hod.

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Sereď, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem vozíkov
- výmena batérií
- kontrola vozíka a batérii
Pracovať môžete na živnosť :denná 6,9 € /hod,nadčas a nočná 8,60 €/hod,víkend a sviatok 10,30€/hod.
Práca je na 4 zmeny ( 9,5 hodinovou prevádzkou + 30 a 15 minút. prestávka)

- dlhodobá práca
- príplatky za nadčas a nočnú (25%), víkendy a sviatky (50%)

V prípade záujmu volajte tel. číslo 0915 211 003 alebo 0918 742 556, prípadne sa osobne zastavte na našej pobočke na Hlavnej ulici 22 v Trnave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Obsadzujeme pozíciu -Logistická výpomoc ( baterkáreň )pre nášho klienta v oblasti internetového obchodovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

-platnosť VZV min.1 rok
Flexibilita , zručnosť a ochota pracovať

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hlavná 22
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Prívozníková Silvia Miklášová
Tel.: 0915211003,0918742556
E-mail: poslať životopis
ID: 3211344   Dátum zverejnenia: 10.10.2017