Hľadáme skúseného Teamleadera kvality do IACE Lozorno - 6,30 €/hod + 200€ bonus

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie operátorov a plánovanie zmien
- Koordinácia pridelených projektov
- Posudzovanie limitných dielov na základe určených kritérií
- Identifikácia problémov a spolupodieľanie sa na ich odstraňovaní
- Manažment nezhodných produktov na základe vzoriek a dostupných katalógov chýb
- Školenie a preškoľovanie operátorov
- Kontrola pracoviska a dodržiavania pracovného postupu
- Komunikácia so zákazníkom
- Práca so softvérovým vybavením spoločnosti (znalosť MS Office)
- Nutná prax s riadením malých tímov ľudí (do 10)
- Nutná prax v automobilovom priemysle
- Práca na zmeny

Dlhodobá práca
- Možný kariérny postup v dynamicky sa rozvíjajúcom odvetví

V prípade záujmu volajte tel. číslo 0915 211 003 alebo 0918 742 556, prípadne sa osobne zastavte na našej pobočke na Hlavnej ulici 22 v Trnave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Flexibilita , vlastné auto, dochvíľnosť, zodpovednosť, zručnosť a ochota pracovať

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3205635  Dátum zverejnenia: 16.11.2017